Hakkımızda

1995 yılında Windows 3.1'in son dönemlerinde DOS işletim sistemi üzerinde yazılım programları geliştirerek yazılım hayatına başlayan kurucu ekibimiz, bugün Nikao Yazılım Hizmetleri markasıyla çalışmalarını sürdürüyor.
Günümüze kadar yüzlerce proje üretip, ürünleştirip teslim eden ekibimiz, masaüstü yazılımlar, mobil uygulamalar, web projeleri, e-ticaret siteleri, bulut çözümleri, oyunlaştırma uygulamaları, VR/AR ürünleri, özel yazılımlar ve Startup danışmanlığı alanlarında derin bilgi ve tecrübeye sahiptir.
"Nikao" ayrıca reklam ve yazılım ajanslarının müşterileri için kolayca web siteleri üretebilecekleri bir altyapı yazılımı olan "Gepoo", firmaların Google da listelenip yükselmesini sağlayan "Şehir eksperi", cafe ve restaurantlar için temassız menü sağlayan "Qr menü" ve son üretimimiz olan; Butiklerin kendi markalarına ait hazır bir e-ticaret sitesine sahip olabilecekleri "Nikao Ebutik" gibi kendi içinde ürettiği ürünlere de sahiptir. 
Nikao ekibi yazılım ve teknoloji alanında ki yenilikleri, trendleri takip eder, tecrübesiyle harmanlar, taleplerinizi proje geliştirme kafasıyla olgunlaştırır, eski esnaf ruhuyla makul şartlarda size sunar, onayınızın ardından en iyi sonucu üretmek için tüm bilgi becerisini kullanır ve işi beklentilerinizin bir fazlasıyla teslim eder. Yazılımı teslim etse de en küçük zorlarınızı dahi çözmek adına ulaşabilir kalır, yol arkadaşlığını sürdürür. Nikao ile çalışmak kafası iyi çalışan, iş bitirici, faydalı hatta İsviçre çakısına benzeyen bir dost edinmek gibi bir şeydir. Sizin için yapabileceğimiz bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Biz 25 yıldır buralardayız. Bekleriz.