E-Ticaret çözümleri

Nikao Yazılım Hizmetleri olarak e-ticaret çözümlerimiz ile de yanınızdayız. Bu zamanlarda internetten ürün satmak ayakta kalmak için çok daha önemli bir hale geldi. Teknoloji bilgisine güvenmediği için bir e-ticaret sitesini yönetemeyeceğini düşünen çok sayıda işletmeci ilerlemek konusunda çekimser davrandı. Haklılık payları yok değil. Bilinmeyen şeyler biraz tüyler ürpertici olabilir. Bizim çözümlerimiz asla göz korkutucu değildir. Çünkü e-ticaret yazılımlarımızın en büyük özelliği sadelik ve yönetim kolaylığıdır. İster özel e-ticaret yazılımlarımız olsun, ister paket e-ticaret yazılımlarımız olsun, bu kriterler önceliğimizdir.

Sektöre özel ürettiğimiz e-ticaret altyapılarına örnek olarak Nikao Ebutik adlı ürünümüzü gösterebiliriz. Otomatik ürün ekleme ve İnstaShop uyumluluğu özellikleri ile öne çıkan ürünümüz oldukça ilgi görmektedir. İnstaShop butikler için, mağazalar için önemli bir konudur.
Kısa süre içinde büyük mağazalar ile küçük mağazaların instagram üzerinden kitleye ulaşma imkanı ciddi derecede eşitlendi. Çünkü İnstaShop yeni özellikleriyle ülkemizde de kısa süre önce açıldı. En büyük faydalarından biri ana sayfada mağaza adında ayrı bir sayfaya sahip olması, kullanıcının hızlıca ürünler arasında geçiş yapıp beğendiği ürünün ödemesini instagramdan çıkmadan yapabilmesidir. Bu yeni servisin butiklerin görünürlüğünü ve pratikliğinden dolayı alışveriş oranını yüzde 70 oranında arttıracağı düşünülüyor. İnstagram hesabınızı mağazaya entegre edebilmeniz için gerekli koşullardan en önemlisi instagramın kullanıcıyı ürün sepetinize yönlendirebileceği bir e-ticaret sitesine sahip olmanız. Uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olan butikler artık instagram mağaza ana sayfasından yüzbinlerce insana ulaşabilecek.
İnstagram API’lerini kullanan Nikao Ebutik ürün eklemeyi bu sayede otomatikleştirebiliyor. Entegre edilmiş bir instagram hesabına ürün eklendiğinde o ürünün fotoğraf ve bilgileri de otomatik olarak eşleştirilmiş e-ticaret sitesine ekleniyor. Bu e-ticarete ayrıca ürün ekleme zamanı ve zahmetinden kurtarıyor.

Nikao Ebutik adlı e-ticaret altyapımızın sunduğu teknik imkanlar ise şöyle:
“İnstagram Show Ready özelliği
Tekli kullanıcı merkezi yönetim paneli
Kolay ürün yönetimi
Sınırsız kategori, ürün, ürün resmî, renk ve marka ekleyebilme
Mobil uyumlu responsive tasarım
Sosyal medya yayılım eklentileri
Banka ödeme / Sanal pos entegrasyonları
3. Parti ödeme sanal pos entegrasyonları
SSL desteği
SEO’ya (Google ve diğer arama motorlarına) uygun altyapı
Google Analytics desteği
Toplu fiyat güncelleme
XML, RSS desteği
E-mail ve SMS gönderim desteği
Kişiselleştirilebilir E-posta / SMS şablonları
10 GB alan, 10 adet e-posta
Özel müşteri temsilci desteği
İş geliştirme danışmanlığı (Opsiyonel)