VR/AR çözümleri

Günümüzün önemli teknolojilerinden olan VR / AR ürünleri iş dünyasına da etkilerini arttırmak adına önemli fırsatlar sunmaktadır.

AR / VR özellikle eğitim ve simülasyon ile saha çalışmalarında, satış operasyonlarında, müşteri hizmetleri ve müşteri deneyimi geliştirme çalışmalarında yeni fırsatlar sunmaktadır. Ürün olarak iletişim sektörü bu alana en hızlı evrilmeyi gerçekleştirmiştir. Başlangıçta oldukça maliyetli olan AR ve VR cihazları, rekabetin artıp üretici firmaların çoğalmasıyla daha ulaşılabilir fiyatlara inmiştir. Faydası baz alındığında oldukça düşük maliyetli bir yatırımdır.

Artırılmış ve sanal gerçeklik uygulamaları ticari olmayan pek çok alanda kullanılıyor. Ticari olarak kullanılmasını sağlayan projeler ise henüz yolun çok başında. Biz Nikao ekibi olarak şirketinizin iletişim ve işbirliği çözümlerinde, eğitim ve simülasyon faaliyetlerinde, satış sürecini de kapsayan saha faaliyetlerinde ve müşteri hizmetleri alanında üretiimler yapılıyoruz. Size özel hazırlayacağımız AR ve VR çözümlerimiz için beyin fırtınası yapmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.